Bologna Eşgüdüm Alt Komisyonları

BİRİMİ GÖREVİ UNVANI, ADI VE SOYADI
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Doç. Dr. Ender AKAN
ECZACILIK FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Doç. Dr. M. Zeki HAZNEDAROĞLU
ECZACILIK FAKÜLTESİ Üye Yrd. Doç. Dr. İ;smail ÖZTÜRK
ECZACILIK FAKÜLTESİ Üye Yrd. Doç. Dr. Nergiz Hacer TUTGUT
ECZACILIK FAKÜLTESİ Üye Arş. Gör Gülşah Eren AKBABA
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Mehtap SÖYLER
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İktisat Bölümü Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi  Pelin COWLEY PASİN 
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İşletme Bölümü Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Rozi MİZRAHİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Uluslararası Ticaret ve Pazarlama Bölümü Temsilcisi / Üye Araş. Gör. Aynur KIRBAÇ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Maliye Bölümü Temsilcisi / Üye Doç.Dr. Alper  DOĞAN
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Mehtap SÖYLER
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Uluslararası İlişkiler Bölümü Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Seçkin Barış GÜLMEZ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Sağlık Yönetimi Bölümü Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Esra DÜNDAR ARAVACIK
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Safinaz ASRİ
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ Temel İslam Bilimleri Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Muhammed AKDOĞAN
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ Felsefe ve Din Bilimleri Bölüm Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Merve ALTINLI MACİC
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ İslam Tarihi ve Sanatları Bölüm Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Raşit ÇAVUŞOĞLU
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Aziz KOLKIRAN
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ŞEN
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Erdal ÖZBEK
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Harita Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Güven KOÇAK
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ İnşaat Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Hasan Fırat PULAT
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Makine Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Umut CEYHAN
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Hüsnügül YILMAZ ATAY
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Mekatronik Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Osman AKIN
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Elif ALYAMAÇ SEYDİBEYOĞLU
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Temsilcisi / Üye Doç.Dr. Ayşegül ALAYBEYOĞLU
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Mühendislik Bilimleri Bölüm Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Aziz KOLKIRAN
ORMAN FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Celal GÜNGÖR
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Doç.Dr. Elif ÜNSAL AVDAL 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Beslenme ve Diyetekik Bölüm Temsilcisi / Üye Dr. Öğr.Üyesi Dilek ONGAN 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Beslenme ve Diyetetik Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr. Gör. Funda SOFUOĞLU
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Deniz BAYRAKTAR 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Hemşirelik Bölüm Temsilcisi / Üye Dr.Öğr.Üyesi Berna Nilgün ÖZGÜRSOY URAN 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Hemşirelik Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr.Gör. Beste ÖZGÜVEN ÖZTORNACI 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Hemşirelik Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr.Gör. Ekin Dila TOP 
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Hemşirelik Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr.Gör. Dilek AYAKDAŞ DAĞLI 
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Muhittin SAĞNAK
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Tarih Bölümü Temsilcisi / Üye Prof. Dr. Özer  KÜPELİ
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Türk İslam Arkeolojisi Bölümü Temsilcisi / Üye Doç. Dr.  Anıl YILMAZ
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Sezgin  TOSKA
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Psikoloji Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Emine Sevinç  TOK
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Medya ve İletişim Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi İlker  ERDOĞAN
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Sosyoloji Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ERTOY
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Coğrafya Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Beycan  HOCAOĞLU
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Seçil DUMANTEPE
SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Felsefe Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Özgür  AKTOK
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Erhan IRMAK
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ Üye  Dr.Öğr.Üyesi. Fatma ÖZTÜRK
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ Üye  Dr.Öğr.Üyesi Tuğçe ŞENSURAT GENÇ
TIP FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Funda TENGİZ
TIP FAKÜLTESİ Üye Doç.Dr.Mustafa  SOYÖZ
TIP FAKÜLTESİ Üye Doç.Dr.Pınar  GENÇPINAR
TURİZM FAKÜLTESİ Birim Koordinatörü Prof. Dr. Zafer ÖTER
TURİZM FAKÜLTESİ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Perihan KENDİRCİ
TURİZM FAKÜLTESİ Turizm İşletmeciliği Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Simge KÖMÜRCÜ
TURİZM FAKÜLTESİ Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Bölümü Temsilcisi / Üye Prof. Dr. Zafer ÖTER
TURİZM FAKÜLTESİ Rekreasyon Yönetimi Bölümü Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Serkan ÇELİK
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU Birim Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Yılmaz YALDIR
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU Üye Öğr. Gör. Anıl ÇOBANOĞLU DEDE
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU Üye Öğr. Gör. Sinem AYDOĞAN KARAMAN
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO Birim Koordinatörü Öğr.Gör.İbrahim ÇİNAR
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr.Gör.Muhammed Zahid UZ
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr.Gör.Perihan ÇETİN
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO Bölüm Temsilcisi / Üye Öğr.Gör.Gökçenur GÖKÇE
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Birim Koordinatörü Doç. Dr. Fethullah GÜNEŞ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Su Ürünleri ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Erhan Irmak
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ İnşaat Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Gökçen BOMBAR
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Hüsnügül YILMAZ ATAY
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Makine Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Umut Ceyhan
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Nanobilim ve Nanoteknoloji ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Aziz Kolkıran
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Biyomedikal Teknolojiler ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Ozan KARAMAN
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Kentsel Dönüşüm ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Ayşe KALAYCI ÖNAÇ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Harita Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Mehmet GÜVEN KOÇAK
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Ekoturizm ABD Temsilcisi / Üye Arş. Gör. Hatice GÜNDÜZ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Biyokompozit Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Nesrin HORZOM POLAT
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Enerji Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Hasan KARAKUL
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Elektrik Elektronik Müh. ABD Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Mehmet ERTUĞRUL SOLMAZ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Orman Endüstrisi Mühendisliği ABD Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Celal GÜNGÖR
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Bilgisayar Mühendisliği Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Ayşegül ALAYBEYOĞLU YILMAZ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Sistem Mühendisliği Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Ayşegül ALAYBEYOĞLU YILMAZ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ İş Güvenliği ve Sağlığı Temsilcisi / Üye Doç. Dr. Femin YALÇIN
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Kentsel Yenileme Temsilcisi / Üye Dr. Öğr. Üyesi Ayşe KALAYCI ÖNAÇ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Birim Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Burçin AKAN
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Birim Koordinatörü Doç. Dr. Ersel ÇAĞLITÜTÜNCİGİL
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Üye Arş. Gör. Özgür SARIBAŞ
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Üye Arş. Gör. Ali KÖSTEPEN

Başa Dön